Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Porady UbezpieczenioeMapa
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńUbezpieczenia i nie tylko - Oferta dla Firm.Obecnie dostępne Firmy Ubezpieczeniowe w Naszy Biurze.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Zadzwoń lub odwiedź Nas w Biurze, ul. Sandomierska 17.Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych
Ubezpieczenia KomunikacyjneUbezpieczenia na życie.Ubezpieczenia Majątkowe

 

Jesteśmy stosunkowo młodą Firmą na rynku Ubezpieczeń w Mielcu
(działamy od Sierpnia 2009).

Mimo to, dzięki bardzo szerokiej ofercie i przystępnym cenom zdążyliśmy już pozyskać ponad tysiąc zadowolonych klientów i ta liczba wciąż rośnie! Za nami jest już proces kształtowania Firmy - Posiadamy ustabilizowaną pozycję na rynku ubezpieczeń w Mielcu. Mamy właściwie dobrany pakiet produktów ubezpieczeniowych, spełniających różnorodne oczekiwania naszych klientów. Ubezpieczamy zarówno firmy jak i osoby indywidualne.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszmy nowych klientów do skorzystania z naszych usług!!!!

 

Oferujemy najlepsze Ubezpieczenia: Komunikacyjne OC, AC, Ubezpieczenia Domów, Firm, Rolne. Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeń, zawsze wybieramy najkorzystniesze ubezpieczenie, biorąc pod uwagę zakres ubezpieczenia jak też i cenę.

 

Każdy klient jest dla nas ważny. Potrafimy wynegocjować zniżki dyrektorskie jeżeli lubisz się
targować - zapraszmy do negocjacji!!!

 

Kupując ubezpieczenie w naszym biurze masz gwarancję pełnej obsługi po sprzedaży, gwarancję dotrzymania umowy oraz pomoc w likwidacji szkód.


Pondto w ofercie:
-produkty oszczędnościowo-inwestycyjne pod kątem wykształcenia dzieci lub zabezpieczeń emerytalnych;
-ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków;
-ubezpieczenia turystyczne i wiele więcej...

 

Założyciele: Anna Leś i Rafał Dobrosielski