Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Dlaczego My?Dowiedz się więcej o UbezpieczeniachJak do nas trafić.
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńObecnie dostępne Firmy Ubezpieczeniowe w Naszy Biurze.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Kontakt w sprawie Ubezpieczenia: 17 585 41 44Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych
Ubezpieczenia KomunikacyjneUbezpieczenia na życie.Ubezpieczenia Majątkowe

Ubezpieczenie Firmy. Porównanie oferty ubezpieczenia nic nie kosztuje! Firmę trzeba ubezpieczyć, bo co zrobimy jak przestanie działać? Dzisiejszy klimat przynosi niespodzianki typu: trąba powietrzna (Mielec-Wojsław lipiec 2009 zniszczone 5 domów i klika magazynów), powodzie, uderzenie pioruna, kradzież, rozbój czy wandalizm to dodatkowe elementy ryzka. Niewielką stawką jest kwota ubezpieczenia w porównaniu do poniesionych strat.

 

Zadzwoń i spytaj o wyliczenie składki, nie pobieramy opłaty za doradztwo, nie pobieramy opłaty za wyliczenie składki! Napewno będziesz zadowolony!
Tel. 17 585 41 44.

 

Nasza Oferta dla Twojej Firmy:

 

1.Floty:

System ubezpieczenia floty samochodowej jest skierowany do firm posiadających powyżej 5 pojazdów. W ramach jednej umowy ubezpieczymy zbiorczo wszystkie Państwa samochody – osobowe i ciężarowe, które zostały zarejestrowane na terenie Polski.

Ubezpieczenie samochodów firmowych w formie umowy flotowej znacznie ułatwia zarządzanie pojazdami a jednocześnie obniża koszty. Inaczej też traktowane są przy wznowieniach wypłaty odszkodowań. Zarówno małym jak i dużym firmom proponujemy ten system w przekonaniu, że jest to rozwiązanie znacznie lepsze od indywidualnego ubezpieczania każdego pojazdu. W ramach umowy flotowej proponujemy połączenie OC, AC oraz NNW wraz z Assistance oraz Zieloną Kartą. Dzięki zrównaniu terminów już tylko raz w roku trzeba będzie zajmować się ubezpieczeniem samochodów a wszystkie raty zapłacicie Państwo w tym samym czasie. Dodatkowo gwarantujemy bardzo krótki czas reakcji z naszej strony w razie szkody i bardzo uproszczone procedury naprawy drobnych uszkodzeń.

Dodatkowe korzyści jakie można uzyskać, przy ubezpieczeniu floty:

Każdorazowo umowa flotowa jest dostosowywana do potrzeb klienta. Aby umówić się z naszym specjalistą zadzwoń na numer 17 585 41 44.

 

2.Ubezpieczenie Grupowe:

Najpopularniejsze ubezpieczenia, występujące w Małych i Średnich Predsiębiorstwach. Zapewniają ochronę na wypadek śmierci / kalectwa ubezpieczeonego, śmierci rodziców i teściów, oraz zapewniają wsparcie w przypadku urodzenia dziecka.

Ubezpieczenia tego typu są niedrogie a Towarzystwa Ubezpieczeniowe przyjmują grupy już od trzech osób, pracujących w tym samym miejcu. Dodatkowo można doubezpieczyć członków rodziny. Istnieje również możliwość stworzenia grup otwartych, niepowiązanych miejscem pracy.

Ubezpieczenia Gupowe kalkulowane są indywidualnie, w zależności od grupy i rodzaju zabezpieczeń prosimy o kontakt: 17 585 41 44 w celu obliczenia składki.

 

3.Gwarancje Ubezpieczeniowe:

Zadzwoń po szczegóły: 17 585 41 44

 

4.Leasing:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ofertę laesingu - zapraszamy do współpracy.