Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Dlaczego My?Dowiedz się więcej o UbezpieczeniachJak do nas trafić.
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńUbezpieczenia i nie tylko - Oferta dla Firm.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Zadzwoń lub odwiedź Nas w Biurze, ul. Sandomierska 17.Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych

Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" współpracuje z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę wszelkiego rodzaju ubezpieczeń dla naszych klientów. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę poprzez podpisywanie nowych umów partnerskich. Dzięki porównaniu wielu ofert tego samego ubezpieczenia nasz klient może mieć pewność, że zakupione ubezpieczenie jest najlepszą ofertą na rynku.

 

Wszystkie Firmy w jednym biurze!!!

 

Nie musisz już chodzić i od biura do biura w poszukiwaniu najlepszej, najtańszej oferty ubezpieczenia. My zrobimy to za Ciebie! U nas nie ponosisz dodatkowych opłat i zapłcisz tyle samo, ile zapłaciłbyś w oddziale danej firmy ubezpieczeniowej. Oszczędzasz czas i pieniądze!

 

Zadzwoń i spytaj o wyliczenie składki, albo odwiedź nas w biurze Mielec, ul. Sandomierska 17 tel. 17 585 41 44.

 

Nasi Partnerzy:

 

Ubezpieczenia Majątkowe:

 

Ubezpieczenia Liberty Direct możesz kupić w Naszy Biurze!!!
Pod marką Liberty Direct oferowany jest szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych w tym m.in. OC, AC, NNW, Assistance i ubezpieczenie szyb.

 

Grupa Aviva szczyci się tradycją ponad trzystu lat nieprzerwanej działalności. W czasach gdy Jan III Sobieski gromił Turków pod Wiedniem, w Londynie postawało pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe, Hand-in-Hand, które weszło później w skład naszej grupy. Największe firmy ubezpieczeniowe, które połączyły się, tworząc dzisiejszą grupę Aviva, to: Commercial Union, General Accident i Norwich Union.

 

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (dawniej Concordia Wielkopolska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) rozpoczęło swoją działalność w lutym 1996 roku. Blisko 140-letnia tradycja w świadczeniu usług ubezpieczeniowych oraz gwarancje kapitałowe głównego akcjonariusza - Concordia Versicherung Holding AG z Hanoweru dają podstawy rzetelnego przygotowania do prowadzenia przedsięwzięcia w Polsce.

 

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 160 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom.

 

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych należy w 100 proc. do Poczty Polskiej. Działa z powodzeniem na rynku od ośmiu lat.
Zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności Towarzystwo otrzymało 23 grudnia 2002 r. Pierwszą polisę wystawiono już 3 lutego 2003 r.

 

Hestia - jedno z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na polskim rynku. Już od ponad 18 lat oferuje ubezpieczenia komunikacyjne/ majątkowe, życiowe i emerytalne. Co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa Ergo Hestii. Co 1 minutę 03 sekundy zapada decyzja o wypłacie odszkodowania.

 

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA to najmłodszy ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia. To także drugie, obok STU Ergo Hestia SA, towarzystwo majątkowe w tej Grupie. MTU rozpoczęło działalność operacyjną w połowie 2002 roku, osiągając już w 2005 roku najwyższą dynamikę wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku.


Już w 1925r. Generali uzyskało prawo do działalności ubezpieczeniowej na całym obszarze Polski. W 1999r. powraca, by stać się prężnie działającą Spółką Ubezpieczeniową. Oferuje Ubezpieczenia: komunikacyjne/ majątkowe, życiowe i emerytalne. Już od pięciu lat Generali zajmuje pierwsze miejsce w rankingu OFE.

 

Compensa TU Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. W ofercie Ubezpieczenia: komunikacyjne/ majątkowe, życiowe i emerytalne.

 

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. posiada wysoki potencjał rozwojowy, o czym świadczy dobrze rozbudowana sieć dystrybucji, szeroka oferta ubezpieczeniowa oraz wysoka jakość obsługi klientów. Pod względem udziału w rynku Towarzystwo od początku działalności znajduje się w pierwszej dziesiątce wśród zakładów ubezpieczeń majątkowych.

 

Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest częścią Vienna Insurance Group. W ofercie PZMot TU znajdują się produkty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych: ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, osobowe i pakietowe.

 

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. powstała 30 listopada 2006 w wyniku połączeniaHDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., jako spółki przejmującej, i HDI SAMOPOMOC TU S.A., jako spółki przejmowanej, należących do Grupy Talanx/HDI.

 

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. Oferta UNIQA TU S.A. jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych i instytucji. W ofercie: Ubezpieczenia: komunikacyjne/ majątkowe, ubezpieczenia na życie.

 

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. kolejna spółka Vienna Vienna Insurance Group. Oferuje korzystne Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, osobowe i pakietowe.

 

 

 

Ubezpieczenia Ochrony Prawnej:

 

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. to jedyny w Polsce ubezpieczyciel specjalizujący się wyłącznie w ubezpieczeniach ochrony prawnej. Firma nie oferuje innych produktów ubezpieczeniowych, by wykluczyć potencjalne konflikty interesów oraz skutecznie i bezkompromisowo dbać o prawne interesy swoich Klientów.

 

Ubezpieczenia Zdrowotne:

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo - ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat. Siła Koncernu oparta jest na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, a także świadczeniu usług bankowych i dodatkowych (assistance). Obecnie na sukces grupy pracuje 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii.

 

Ubezpieczenia na życie:

W Polsce Skandia jest już obecna od 10 lat, specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym i swoją strategię realizuje poprzez długoterminowe programy oszczędnościowe. Proponowane klientom unikatowe rozwiązania są nie tylko efektywne, ale umożliwiają już od 150 lat w prosty sposób realizować marzenia i osobiste cele.

 

AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Ubezpieczenia na życie, otwarty fundusz emerytalny (OFE). W czołówce firm ubezpieczeniowych na rynku polskim.

 

Pramerica od 10 lat dba o swoich klientów i ich rodziny zapewniając im nieustannie najwyższy poziom usług. Firma wnosi do Polski doświadczenie i zaufanie zdobywane przez ponad 135 lat na całym świecie. W ofercie Grupowe Ubezpieczenia na życie.