Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Dlaczego My?Dowiedz się więcej o UbezpieczeniachJak do nas trafić.
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńUbezpieczenia i nie tylko - Oferta dla Firm.Obecnie dostępne Firmy Ubezpieczeniowe w Naszy Biurze.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Zadzwoń lub odwiedź Nas w Biurze, ul. Sandomierska 17.Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych

Dom, mieszkanie to najczęściej najważniejszy i najcenniejszy dorobek naszego życia. To miejsce, w którym odpoczywamy po pracy, wychowujemy dzieci, miejsce, w którym czujemy się bezpieczni i szczęśliwi.

Nieoczekiwane zdarzenie, takie jak pożar, powódź, huragan może sprawić, że w jednej chwili przepada cały dorobek naszego życia.

Pogoda w dzisiejszych czasach potrafi być nieprzewidywalna. Ulewny deszcz czy huragan już nie jest typowym zjawiskiem tylko dla klimatu tropikalnego, coraz częściej mieszkańcy naszego kraju doświadczają tego typu kataklizmów. Takie katastrofy nie zdarzają się codziennie, ale powodują całkowite spustoszenie.

 

Czy warto ryzykować majątek wartości kilkust tysięcy złotych, podczas, gdy możemy zabezpieczyć go przy niewielkim nakładzie finansowym?

 

Aby ubezpieczyć dom rodzinny o wartości około 300 tyś. złotych przed zdarzeniami losowymi potrzebujesz niewiele ponad 300zł/rok.

Zakres ubezpieczenia takiej polisy to nie tylko ochrona murów, to również ochrona stałych i ruchomych elementów domu, OC w życiu prywatnym i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych przypadków dla członków całej Twojej rodziny.

Chcesz ubezpieczyć dom/mieszkanie zadzwoń teraz! tel. 17 585 41 44

Strona zaprojektowana przez Firmę CompSpec