Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Dlaczego My?Dowiedz się więcej o UbezpieczeniachJak do nas trafić.
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńUbezpieczenia i nie tylko - Oferta dla Firm.Obecnie dostępne Firmy Ubezpieczeniowe w Naszy Biurze.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Zadzwoń lub odwiedź Nas w Biurze, ul. Sandomierska 17.Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych
Ubezpieczenia Majątkowe

Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (III Filar). Ubezpieczenie emerytalne w dzisiejszych czasach to standard i konieczność, nie luksus! Powiesz, że nie warto, że Cię nie stać, że to produkty dla bogatych? Nic bardziej mylnego!

Ubezpieczenie na życie nie zostało stworzone dla osób posiadających duży majątek, to rozwiązania dla osób/rodzin o bardzo przeciętnych dochodach.

 

Ubezpieczenie tego typu pozwala na oszczędzanie na przyszłą emeryturę, zabezpieczeenie siebie na wypadek utraty zarobków w wyniku choroby/inwalidztwa czy też zabezpieczenie bliskich w przypadku Twojej śmierci.

Ile to kosztuje? Odpowiedź prosta: tyle, na ile Cię stać! Dzisiejszy rynek jest bogaty w różnego rodzaju oferty. Mając dostęp do szerokiej gamy ofert ubezpieczeń emerytalnych analizujemy i porównujemy dostępne na rynku produkty i dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązania na miarę potrzeb i możliwości indywidualnego klienta.

Przemyśl swoją sytuację i oceń, jaką miesięcznie składkę jesteś w stanie płacić i skontaktuj się z nami o my przedstawimy oferty, które przeanalizujemy razem z Tobą.

Podejmując decyzję, że nie warto inwestować w swoją przyszłość świadomie i dobrowolnie zgadzasz się na "głodową" emeryturę rządową. Myślisz, że jeszcze nie pora o tym myśleć, że jesteś za młody? Jesteś w wielkim błędzie. Jeśli zacznieś myśleć o emeryturze 10 lat lub mniej przed osiągnięciem wieku emerytalnego to niestety będzie za późno, aby zgromadzić odpowiedni kapitał, przy niskim nakładzie finansowym.

 

Strona zaprojektowana przez Firmę CompSpec