Biuro Ubezpieczeń "Ekspert" Mielec, ul. Sandomierska 17
Dlaczego My?Dowiedz się więcej o UbezpieczeniachJak do nas trafić.
Sprawdź ofertę Biura UbezpieczeńUbezpieczenia i nie tylko - Oferta dla Firm.Obecnie dostępne Firmy Ubezpieczeniowe w Naszy Biurze.Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.Właśnie otworzyliśmy Punkt Opłat - Zapraszamy!Zadzwoń lub odwiedź Nas w Biurze, ul. Sandomierska 17.Zgłoś szkodę, adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych

Ubezpieczenie Zdrowotne.

Nasze zdrowie jest bezcenne, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu się na wypadek choroby.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, na codzień. Zachęca do systematycznej profilaktyki i pozwala na leczenie w optymalnych warunkach u wybranego przez siebie lekarza, w placówce odpowiadającej naszym indywidualnym potrzebom. Wcześniej czy później problemy państwowej służby zdrowia dotkną nas lub naszych bliskich.

Bardzo często, chcąc przyspieszyć wykonanie badania czy zabiegu medycznego gotowi jesteśmy ponieść dodatkowe koszty w postaci nieformalnych przepływów pieniężnych do personelu służby zdrowia. Taki wypadek to zazwyczaj spore obciążenie dla domowego budżetu. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest zastąpienie takiego wydatku regularną skłdką ubezpieczeniową.

Dowiedz się więcej na temat ubezpieczeń zdrowotnych!

Zadzwoń teraz! Tel. 17 585 41 44

Strona zaprojektowana przez Firmę CompSpec